درباره ما

درباره ما

برگر زغالی شعبه ظفر، سال هاست در خیابان ظفر میزبان برگردوست هاست. برگر زغالی با سابقه ای نزدیک به 40 سال یکی از قدیمی ترین و معروف ترین رستوران های فست فود تهران است. طعم های خاص و تنوع بالای برگر ها استفاده از سس های خوش طعم و ویژه برگر زغالی، سرو غذا در محیطی خانوادگی و دنج در کنار سرویس دهی منظم و سریع از دلایل محبوبیت این رستوران عنوان شده است. مجموعه برگر زغالی در شعبه ظفر از ساعت 11:30 تا 23:30 یکسره آماده سرویس دهی به شماست.
اگر تاکنون شانس امتحان برگرهای بی نظیر این رستوران را نداشته اید، ابتدا اپلیکیشن اختصاصی آن را نصب کنید و بعد برای صرف یکی از بهترین برگرهای زندگیتان، سفارش آنلاین خود را ثبت کنید.
برگر زغالی ظفر دارای ظرفیت 32 نفر می باشد و از نخستین رستوران هایی است که آشپزخانه ای کاملا باز دارد. در این رستوران انواع برگر با گوشت تازه و دستور ویژه، توسط سرآشپز برگر زغالی تهیه می شود.
خوبه که بدونیم اولین قارچ برگر توسط برگر زغالی به ایران آمد و همین موضوع در محبوبیت قارچ برگر های این رستوران دخیل است.
برگر زغالی شعبه قیطریه دومین شعبه از رستوران برگر زغالی است.
برگر زغالی قیطریه در سال 1368 روبروی پارک قیطریه افتتاح شد. این رستوران زیبا و خانوادگی با محیطی دنج فضای خوبی برای قرارهای خانوادگی و دوستانه است. شما می توانید تمام مراحل آماده سازی غذا، پیش غذا و همچنین سالاد را مشاهده کنید. زیرا آشپزخانه های باز و بدون دیوار قانون برگر زغالی است. این شعبه دارای گنجایش 54 نفر است و همه روزه از ساعت 11:30 تا 16 و 18:30 تا 23:30 آماده سرویس دهی به شماست.

در شعبه قیطریه برگر زغالی علاوه بر سس های خوش طعمش، انواع ساندویچ بیف، فیله مرغ و البته پیتزاهای مختلف عرضه می شود. تفاوت این شعبه با شعبه قدیمی تر خود، وجود پیتزا در منوی قیطریه است، که مشتریانی که دوستدار این غذای خوشمزه هستند میتونند طعم ناب پیتزای برگر زغالی در شعبه قیطریه این مجموعه رو تجربه کنند. تنوع پیتزا در این شعبه از برگر زغالی به بیش از 7 نوع می رسد که پیتزا گوشت اسموکی و پپرونی از محبوب ترین ها هستند. نکته قابل توجه این است که تمام موادغذایی از گوشت گرفته تا سبزیجات به صورت روزانه تهیه می شوند و شما یک غذای کاملا تازه و سالم میل کنید. اگر گذرتان به این منطقه افتاد برگر زغالی قیطریه را امتحان کنید.
اگر فرصت برای مراجعه حضوری و خرید این برگرهای خوشمزه و پیتزاهای ناب رو ندارین، همین حالا میتونید از قسمت سفارش آنلاین یا نصب اپلیکیشن اختصاصی برگر زغالی یا تماس تلفنی با شعبه ها سفارش هاتون رو ثبت کنید و غذای خوشمزه تون رو درب منزل تحویل بگیرید.